Nasz sklep internetowy wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korszystając ze sklepu https://narcissus.pl:443/ wyrażasz zgodnę na wykorzystywanie plików cookies.

Rozumiem Polityka prywatności
Trwa ładowanie

Filtrujx

O nas

Narcissus to nowa marka stworzona w 2015 roku przez Narcyza Kamińskiego właściciela firmy Sztuka Rodzinna.

Jako pierwsze wprowadzone zostały na rynek polski zeszyty, kołozeszyty oraz kołozeszyty projektowe z unikalnymi wyjmowalnymi przekładkami, które można przestawiać w dowolne miejsce. Kolekcje Trend i Arc odznaczają się barwną i nasyconą kolorystyką. Okładki wszystkich produktów charakteryzują się wyjątkową okładką z polipropylenu, która jest elastyczna, odporna na zabrudzenie oraz częściowo przezroczysta i prawie niezniszczalna.

Rok później firma stworzyła specjalnie na potrzeby rynku niespotykane dotąd w Polsce torebki i plecaki 2D, które są odważnym połączeniem modnych, żywych kolorów i designu z kreskówek.

Marka Narcissus bardzo szybko się rozwija. W sierpniu 2016 roku wprowadzone zostały do sprzedaży kolejne produkty: ozdobne taśmy Duct Tape Narcissus. Można je wykorzystać na 100 sposobów.

Tuż przed początkiem roku szkolnego 2016/2017 nowe notatniki Narcissus szybko weszły do sprzedaży. Każdy z nich posiada twardą okładkę z unikalnym wzorem. Niektóre notatniki są wytłaczane, zdobione złotą, srebrną lub kolorową folią.

We wrześniu 2016 marka Narcissus rozszerzyła się o kolejne produkty - kalendarze. Uwielbiane przez dzieci i dorosłych naklejki ułatwiające organizację czasu znalazły się na ostatniej stronie kalendarza. Rodzajów naklejek jest bardzo dużo, od randki, wakacji, lekarza, dentystę, po zwykłe zakupy, urodziny, imieniny, podróż, zwiedzanie, teatr, muzykę. Kalendarze mają wymiary 30x30 cm. Zawierają 12 plansz ze zdjęciami i dużym kalendarium z oznaczeniami imienin i świąt.

Marka Narcissus została okrzyknięta pierwszym producentem polskich notatników w kropki. Nowy innowacyjny pomysł odbił się szerokim echem w prasie i modnych blogach pokazujących najnowsze trendy w branży papierniczej. Wzory na zewnętrznej i wewnętrznej okładce są nietuzinkowe i w różnych stylach, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Notatniki mają strony w szare kropki zamiast szkolnej kratki, dzięki temu są idealne dla dorosłych do tworzenia BULLET JOURNALU. Każdy notes posiada twardą okładkę oraz 96 bielonych kartek o wysokiej jakości o gramaturze 100 dzięki czemu można w nich pisać piórem.

W połowie 2017 roku pojawiły się pamiętniki zamykane na kłódkę i notesy dla dzieci. Ciekawe obrazki  przyciągają uwagę najmłodszych, a gładkie kartki pozwalają uwolnić artystyczną twórczość. Notatniki i pamiętniki mają 120 stron oraz wymiary 13x18cm.

Rok 2018 zaczął się rozwojem Washi Tape Narcissus. Nowe taśmy dekoracyjne Gold i Glass odznaczają się wyjątkowym kunsztem. Taśmy Gold zdobione są złotą folią i wyróżniają się niezwykłą elegancją, natomiast brokatowe taśmy są mocne, wytrzymałe oraz mienią się przy każdym poruszeniu. Można je wielokrotnie odklejać i przyklejać. Wymiary jednej taśmy to 1,5 cm x 5 m.

Jesteśmy także jako firma Sztuka Rodzinna dystrybutorem marki Peter Pauper Press, GeePap, Lediberg, Snopake, Swordfish, Fisher Space Pen, Helma  oraz przedstawicielstwem handlowym Paperblanks i Paper-Oh. Chcąc sprostać państwa oczekiwaniom wdrożyliśmy specjalny system ułatwiający zakupy hurtowniom oraz firmom. Wystarczy się zalogować na stronie b2b.sztukarodzinna.eu

Zapraszamy serdecznie do zakupów lub nawiązywania współpracy z naszą firmą.

 logo Narcissus

 


Dodaj swój adres e-mail do naszego newslettera

Odwiedź nas

MiStral e-sklep PRO v. 2.26.40 © Mistral e-Sklep B2C, MS Systems - Mistral Systemy Internetowe 2020

Zawartość koszyka (0)

Do zapłaty:
0,00 PLN